Львівський позашкільний навчальний заклад туристично-краєзнавчий центр "Княжий"

Історична довідка

Львівський позашкільний навчальний заклад освіти туристично-краєзнавчий центр “Княжий” є профільним навчально-виховним закладом (туризм, краєзнавство, спорт) відділу освіти Галицького та Франківського відділу освіти м.Львова.

ТКЦ “Княжий” створений за рішенням Виконавчого комітету Львівської міської ради народних депутатів від 15.08.1997р. за №482.

ТКЦ “Княжий” є юридичною особою, має власну печатку, реквізити, розрахункові рахунки в ДСУ України, свідоцтво про державну реєстрацію, Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб. Статут зареєстрований згідно з вимогами, взятий на облік ДПА у Франківському районі м.Львова, фінансово заклад є неприбутковим за ознакою 0004.

У своїй діяльності туристично-краєзнавчий центр “Княжий” керується Конституцією України, законами України “Про освіту”, “Про позашкільну освіту”, Положенням про центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 19.12.2002р. за №730, та іншими нормативно-правовими актами України.

Щороку ТКЦ „Княжий” відвідує понад 400 учнів м.Львова. Заклад має власну туристичну базу, яка приймає протягом року дитячі учнівські групи з різних куточків України.